Keep Calm and Enjoy Life | Karafka do wina

13:07


OD PRODUCENTA:


Keep calm i napij się wina.. najlepiej z naszej karafki. Wysokiej jakości materiały i kultowy wzór tworzą wspaniały prezent dla Niego lub dla Niej. 
Karafka wykonana jest z wysokiej jakości szkła, odporna na zarysowania. Wykonana z dbałością o każdy szczegół.
Wymiary karafki: 
wysokość: 25 cm
średnica: 9cm
Pojemność: 1000ml

Grawer na karafce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu karafka wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.Cena: 79,99 zł https://mygiftdna.pl/

Więcej dostępnych wzorów TUTAJKochani, jak widzicie dostępne są różne wzory napisów na karafce - aż ciężko wybrać, dlatego ja postawiłam na mało zobowiązujący napis: Keep Calm and... Moim zakończeniem zdania jest... Enjoy Life, które jednak w jakiś sposób pasuje do wszelkich okazji alkoholowych ;)


Karafka sama w sobie wykonana jest ze średniej grubości szkłanie jest ciężka. Zdjęcia tego nie oddają, ale szkło jest przejrzyste i trwałe. Spód karafki jest stabilnyDobrze trzyma się ją w ręce, nie wyślizguje się. 

Grawer również wykonany jest bardzo precyzyjnie bez odstępstw od szablonu. 
Napis pięknie wygląda, gdy w karafce znajduje się czerwone wino. Zresztą "na pusto" również jest ładną ozdobą.

Sklep zadbał o to, aby karafka dotarła do mnie doskonale zabezpieczona - karton owinięty folią bąbelkową, a w nim znajdowała się karafka również w folii i piankach. Nie było możliwości aby coś się potłukło.

Warto również wspomnieć o ekspresowej wysyłce - karafkę otrzymujemy na drugi dzień od zamówienia!Karafkę możecie zamówić na stronie MyGiftDna.

Sprawdźcie również inne produkty dostępne na stronie sklepu - ostatnio pojawiło się dużo świeżynek i nowych wzorów.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM