Silikonowa szczoteczka do mycia i masażu twarzy, KillyS

14:51
Opis produktuSilikonowa szczoteczka do mycia i masażu twarzy skutecznie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory. Dzięki wyjątkowo miękkim i gęstym silikonowym włoskom twoje ulubione produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłoną:
- wykonana z miękkiego włosia, oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń i delikatnie masuje, poprawiając ukrwienie skóry,
- przeznaczona do demakijażu oraz peelingu twarzy z użyciem kosmetyków,
- po każdym użyciu dokładnie umyć włosie i pozostawić do wyschnięcia,
- poręczna, w idealnym rozmiarze nawet na podróż!

Cena: 8,99 zł
Materiał:
Szczoteczka jest zrobiona z miękkiego silikonu, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu twarzy. Posiada dwa rodzaje małych wypustek: kuleczki i igiełki, które są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo, szczoteczka ma uchwyt, który ułatwia mycie twarzy, ponieważ szczoteczka nie wyślizguje się z ręki. Uchwyt umożliwia również przymocowanie jej do płytek/lustra poprzez zasysanie powietrza.


Efekt: 
Nie mogę zaprzeczyć, bo pomimo bardzo miękkiego włosia, szczoteczka rzeczywiście dobrze oczyszcza skórę. Podczas mycia czujemy delikatny masaż, co przyjemnie umila demakijaż. Czy odblokowuje pory? Nie zauważyłam. Jednak świetnie radzi sobie z resztkami makijażu - cera po umyciu szczoteczką wydaje się czystsza niż bez niej. 

Myślę, że jest to fajny gadżet do codziennej pielęgnacji. Z pewnością kupię drugą, ale tym razem do mycia pędzelków, bo i w takim zastosowaniu sprawdzi się świetnie.


MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM