Rimmel, Match Perfection Foundation | Podkład dopasowujący się do cery?

15:29


Niewidoczny podkład, widocznie piękniejsza cera! Nowy Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Pożegnaj cienie pod oczami, rozszerzone pory i przebarwienia. Podkład zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru Twojej cery. Na co jeszcze czekasz? Przywitaj piękniejszą siebie!

Cena: ok. 37zł / 30mlOpakowanie:
Podkład Match Perfection znajduje się w szklanej buteleczce o pojemności 30ml. Opakowanie posiada pompkę, dzięki której używanie podkładu jest higieniczne. Pompka nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość produktu. W razie potrzeby, łatwo można również wycisnąć pół pompki produktu.


Konsystencja:
Konsystencja podkładu jest trochę lejąca, wolałabym gęstszą - taką jak posiada Rimmel Lasting Finish Nude. Nie można jej jednak odmówić lekkościPodkład ładnie się rozprowadza i dopasowuje do skóry.

Efekt:
Być może ze względu na leistą konsystencję, podkład nie jest wystarczająco kryjący. Powiedziałabym nawet, że lekko wygładza cerę, jednak nie zakryje niedoskonałości. Nie tworzy maski na buzi, a w czasie noszenia nie roluje się.
Wymaga lekkiego przypudrowania, ponieważ jest trochę tłusty.
Do mojej cery najbardziej pasował najjaśniejszy odcień, czyli 010 Light Porcelain. Niestety kolor wpada w róż, co również jest dla mnie minusem. 
Jeżeli chodzi o trwałość, to znika po około 4 godzinach


Podsumowując, nie polubiłam się z tym podkładem i z pewnością nie kupię go kolejny raz.

A co Ty sądzisz o Match Perfection?

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM