Puder w kulkach rozświetlający jasny - Mariza

08:12Puder w kulkach Mariza Soft & Colour rozświetlający jasny zawiera kuleczki w trzech kolorach - beżowym, jasnoróżowym i złotym. 
Różnokolorowe, świetliste perełki wyrównują koloryt cery i nadają jej blasku. 
Idealny do stosowania na twarz, dekolt oraz całe ciało. Rewelacyjny do modelowania twarzy, rozświetlania kości policzkowych i nosa. Pozostawia efekt rozświetlonej, zdrowej skóry, który utrzymuje się przez cały dzień. 
Dostępny w 4 wariantach: rozświetlający jasny, rozświetlający ciemny, rozświetlająco-korygujący oraz brązujący.

Cena: 28zł / 17g
Opakowanie:
Puder otrzymujemy w plastikowym, zakręcanym pudełeczku. Po odkręceniu, mamy również dodatkową przykrywkę ochronną, która zapobiega niechcianemu pobrudzeniu. Puder możemy mocno i bezpiecznie zakręcić, bez obaw że wieczko może się poluzować. 
Całe opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie, ze złotymi napisami. Niestety trwałość tych napisów nie jest dobra - szybko się ścierają, a zakrętka ulega porysowaniu.
Efekt i trwałość: 
Puder w kulkach Mariza składa się z trzech różnych kolorów, a wszystkie świetnie ze sobą współgrają. Wystarczy niewielka ilość aby pięknie rozświetlić makijaż. Trzeba jednak uważać ponieważ kulki kruszą się i możemy nabrać na pędzelek za dużo produktu. Nie zrobimy sobie jednak nim krzywdy, nawet jeśli nałożymy za dużą ilość, ponieważ puder ładnie się blenduje
Używam go jako rozświetlacza na kości policzkowe, nos i nad ustami. Efekt rozświetlenia pudrem w kulkach Mariza utrzymuje się prawie cały dzień, nie wymaga poprawek.
Aby jednak sprawdzić czy wszystkie obietnice producenta sprawdzają się w rzeczywistości, postanowiłam nałożyć niewielką ilość pudru na całą twarz. I tu niestety okazało się, że perełki nie wyrównują kolorytu cery. Troszkę szkoda, ale właściwie nawet tego nie oczekiwałam, ponieważ dla mnie kosmetyk ten spełnia głównie rolę delikatnego rozświetlacza.
Podsumowując, jako rozświetlacz na szczyty kości policzkowych sprawdza się rewelacyjnie, dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
Puder możecie zakupić w promocyjnej cenie 21 zł na stronie  http://sklep.mariza-kosmetyki.com.pl/.


Dziękuję portalowi TrustedCosmetics.pl za możliwość testowania pudru :)

                                                                               
Fakt, że produkt otrzymałam w ramach współpracy
 w żaden sposób nie wpłynął na moją opinię.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM