Jak wygrać w LOTTO?

09:16
Jeśli kiedykolwiek poszukiwaliście w internecie sposobów na to jak wygrać w Lotto, z pewnością znaleźliście wiele takich, które nie działają. Prawda jest taka, że nie ma możliwości aby przewidzieć jakie numery wypadną podczas losowania. Nie znaczy to jednak, że nie możemy podnieść swoich szans na wylosowanie szczęśliwej "szóstki". 

Nie mogę powiedzieć, że gram w Lotto regularnie ale często wysyłam kupon. Dlatego dziś postanowiłam podzielić się z Wami sposobami, które stosuję podczas gry. 
Zapraszam.


WIĘCEJ KUPONÓW
Najłatwiejszym sposobem na zwiększenie swoich szans w tej grze jest kupno większej ilości kuponów. Oczywiście, wydamy więcej pieniędzy ale aby wygrać trzeba grać. Zdarzają się przypadki, kiedy ktoś wysyła jeden kupon i tadaaam! - jest wygrana pierwszego stopnia. Tylko czy przy większej kumulacji chcemy liczyć na łut szczęścia?
Mi samej, po wysłaniu jednego kuponu, dość często zdarza się wygrać w Lotto. Najczęściej jest to "trójka" czyli 24 zł.
A jak brać udział w większej ilości losowań, ale mniejszym kosztem? O tym za chwilę...


NIE PRZEGAP WYGRANEJ
Uwierzcie mi, to się naprawdę zdarza (tak, autopsja). Kiedy kupujecie los, połóżcie go w widocznym miejscu lub schowajcie tam gdzie łatwo będzie można go odnaleźć. 
Polecam również dwukrotne sprawdzanie kuponu Lotto. Tak, źle sprawdziłam los. Na szczęście nie była to duża wygrana.
DODATKOWE LOSOWANIE
Każdy kupon Lotto kosztuje 3 zł. Chcąc wygrać, powinniśmy zwiększać swoje szanse. Ale dlaczego mielibyśmy płacić tą stawkę za każde losowanie? 
Możemy dopłacić złotówkę, a nasze liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu bez kupowania kolejnego kuponu.


CAŁY PRZEDZIAŁ LICZB
Na pewno słyszeliście o tym, że czasem pada kilka "szóstek". Dlaczego? Większość osób skreśla liczby związane z nimi: datę urodzenia, imienin, rocznic. Oznacza to, że skreślają oni liczby od 1 do 31 - bo tyle dni ma miesiąc. A co z pozostałymi liczbami? Aby mieć szansę na większą wygraną, skreślajcie też liczby większe od 31. Dzięki temu, jeśli padną Wasze liczby, podzielicie się wygraną z mniejszą ilością osób.


Spróbujcie wcielić w życie te rady aby dać sobie szansę na wygraną. A może jest wśród Was ktoś kto już wygrał i chciałby się podzielić swoimi radami? 
Gracie w LOTTO?
Jakie są Wasze największe wygrane/przegrane w tej grze?


MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM