Miesiąc w zdjęciach: sierpień i wrzesień 2015

11:13


1.  @rewelka_testuje, Dziękuję za miły upominek <3 jedna pomarańczowa już wypita - pyszna. 2. Inspiracja na letnie dni.
3. G
odzina 12.30 - samo południe. Temperatura 37st.C. (w cieniu) - żar leje sie z nieba. Sąsiad kosi trawnik na podwórku...
 

4. Coś o mnie, czyli selfie tag ☺ zapraszam na bloga, link w bio. 5. Dzielnie pomagałam :) 6. Na blogu pojawił się mój pierwszy post związany z grafiką i są to plany lekcji. Trzy różne wzory można pobierać oczywiście za darmo (choć mały komentarz czy Wam się podobają jest mile widziany). link w bio.

7.  Świetny pomysł na letnie upały🌞, ale kiedy patrzę na to zdjęcie teraz to aż mi zimno...☔ Czyżby jesień?  8. Planujemy następny tydzień ☺ 9. Po całym dniu chodzenia po mieście, w końcu pantofelki. :)

10. W tym tygodniu testuję intensywną regenerację Pantene i czekam na obiecany efekt WOW!☺11. Jutro na blogu pojawi się recenzja zestawu od Pantene. Producent obiecuje efekt WOW.  Powiem Wam kochani, że "wow" było ale więcej nie mogę zdradzić. Myślę, że będziecie zaskoczeni. A może domyślacie się o jakie "wow" chodzi? 12. My opinion about Pantene 1 week to WOW is on the blog.

13. Nowy szablon na blogu ;)@blokotek.pl 14. Dziś na blogu pojawiły się jesienne plakaty, które można wydrukować i wstawić w ramkę lub użyć jako tapety na urządzenia mobilne ;) to jak je wykorzystać je zależy tylko od Was. Zapraszam do pobierania i wyrażania swojej opinii o grafikach. Któraś z nich przypadła Wam do gustu bardziej? 15. First day of beautiful Autumn! 

16. Kto jeszcze nie widział wczorajszego posta? link w bio. 17. Klikamy lubię to! :D 18. New post :) zapraszam na bloga - link w bio. 

19. Jutro rano na blogu pojawi się post z jesiennymi dekoracjami :) a dziś życzę Wam już dobrej nocy :*


Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco zapraszam do obserwacji mojego Instagrama - obecnie dzieje się tam troszkę więcej niż w ostatnich miesiącach. Będzie mi miło jeśli polubicie również profil na Facebook.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM