Stare jak nowe?

12:08Co zrobić aby stare ubrania (i nie tylko) wyglądały na nowe?

Zmień guziki
_______________
Najłatwiejszym sposobem jest zmiana guzików. Przyszywając inne, Wasz płaszcz, żakiet, bluzka od razu zmieni swój wygląd.


Udaj się do pralni chemicznej!
_______________
Pralnia chemiczna sprawia, że ubrania wyglądają o niebo lepiej. Możecie zanieść tam wszystkie ubrania począwszy od topów, bluzek, spodni, sukienek, a kończąc na swetrach, kurtkach i płaszczach. Pralnia chemiczna daje ubraniom drugie życie.
Usuń niepotrzebne akcesoria
_______________
Usuwanie nadmiaru dodatków, takich jak zwisające breloczki i dodatkowe uchwyty na ramię, dodadzą torebkom opływowy i elegancki kształt.
Zmień uchwyty torebki
_______________
Zamiana uchwytów u torebki może wydawać się czasochłonna, ale może dać ogromną różnicę. Możecie zmienić uszy na mocniejsze lub całkowicie innego koloru. Kaletnik może założyć Wam metalowe, ochronne rogi na torebkę co również zmieni jej wygląd. Za niewielką cenę możecie mieć "nową" torebkę. :)


Dbaj o swoje rzeczy!
_______________
Po prostu bądźcie ostrożne i dbajcie o ubrania, torebki i buty nawet jeśli nie były zbyt drogie. Szanowanie rzeczy zapewni im dłuższy żywot oraz lepszy wygląd. "Sezonowe" torebki, czyli np. takie, które lubicie nosić tylko latem, owijajcie w papier odkładając je do szafki na zimę - tym sposobem łatwo zapobiegniecie zadrapaniom.
                                                                                                                            

Zapraszam do odwiedzenia mnie również na FacebookBloglovin Instagram ;) 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM