Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush

08:46


2000 Calorie w nowej wersji ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala lepiej wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz intensywnie pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki nowej szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Hipoalergiczny.


Cena : 36,90zł/ 9ml

Opakowanie: 
Klasyczne opakowanie, utrzymane w stonowanej kolorystyce czerni i czerwieni. Napisy, które znajdują się na opakowaniu nie ścierają się w trakcie użytkowania. Całość jest bardzo elegancka i estetyczna. 
Szczoteczka jest duża, lekko zagięta, co ma pomagać w podkręceniu rzęs. Niestety nie rozczesuje ich zbyt dobrze.


Efekt:
Tusz doskonale pogrubia i wydłuża rzęsy, jednak bardziej zależało mi ma podkręceniu ich. Nie daje spektakularnego efektu jakiego oczekiwałam, a jedynie lekko unosi rzęsy ku górze. Zaletą jest, że nie osypuje się a uzyskany efekt utrzymuje się przez cały dzień. Zaraz po nałożeniu nie odbija się na powiece. 
Przy końcu, tusz lekko gęstnieje, co utrudnia nakładanie go, ponieważ skleja rzęsy a szczoteczka nie radzi sobie z ich rozczesaniem. Pozostawia tez grudki, nie tylko na końcach ale na całej długości rzęs. 
Przed zakupem czytałam wiele pozytywnych opinii. Nie jest to 100% tego co oczekiwałam po Max Factor, jednak mogę powiedzieć, że sprawdził się w około 70%.  
Co do sklejania rzęs przy końcu użytkowania, może trafiłam na gorszy egzemplarz.  
Z pewnością go jeszcze zakupię, ponieważ myślę, że w połączeniu z zalotką będzie idealny ;)                                                                                                                            

Zapraszam do odwiedzenia mnie również na FacebookBloglovin Instagram ;) 
MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM