Maskara Allround Mascara, Catrice

15:39Maskara Allround Mascara

Prawdziwa maskara! Nie rozmazuje się a dodatkowo pogrubia, wydłuża i podkręca. Pokrywa i wzmacnia każdą rzęsę. Przetesotowana oftamologicznie. Dostpna take w wersji wodoodpornej.
Cena: 12zł / 12ml
 Opakowanie:

najprostsze, klasyczne opakowanie. Trwałe, napisy nie ścierają się w trakcie użytkowania produktu.Aplikacja:

maskarę nakłada się bardzo prosto, bez żadnych problemów. Otwór w opakowaniu jest idealny, dokładnie zbiera nadmiar tuszu. Szczoteczka jest w sam raz - ani za duża, ani za mała. Troszkę skleja rzęsy podczas nakładania drugiej warstwy lecz nie wysycha zbyt szybko więc z łatwością możemy zrobić jakieś poprawki. Wadą może być to, że odbija się na dolnej powiece podczas mrugania.Trwałość:

tusz w ciągu dnia nie osypuje się i nie rozmazuje. Nie zmienia również swojej konsystencji tak szybko jak inne tusze.Efekt

tusz lekko unosi rzęsy ale nie można nazwać tego podkręceniem. Bez żadnego wahania mogę jednak powiedzieć, że pogrubia i wydłuża rzęsy. Jedna warstwa już delikatnie podkreśla rzęsy ale moim zdaniem najlepiej wygląda przy dwóch.Podsumowując, tusz nadaje się dla osób, które nie wymagają zbyt wiele lub mają krótkie rzęsy. Ze względu na swoje właściwości będzie idealny właśnie dla takich osób. 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM