Clarena: body slim line

14:15

Cześć Kochane :)
Sezon letni rozpoczął się na dobre dlatego musimy dbać o swoje ciało bardziej niż zazwyczaj. Aby nosić krótkie spódniczki, szorty czy strój kąpielowy staramy się nawilżać dogłębnie naszą skórę i  ujędrnić ją. Używamy do tego wielu kosmetyków - lepszych lub gorszych. Ciągle poszukujemy tych, które spełnią swoją rolę. Kupujemy również masę kosmetyków wyszczuplających... A co jeśli istniałaby możliwość nawilżenia, ujędrnienia, likwidacji cellulitu oraz wyszczuplenia tylko w pięciu krokach? 
Clarena wychodzi naprzeciw naszym potrzebom...
Przedstawiam Wam nowość: Body Slim Line. 


BODY SLIM LINE 
wyszczuplanie na miarę XXI wieku 

http://www.clarena.pl/pl/profesjonalna-pielegnacja-domowa/linie-kosmetykow/body-slim-line/
 

Kiedy zapytamy dowolnie wybranego mężczyznę, jaki, Jego zdaniem, jest ideał kobiecego piękna, co trzeci odpowie – 90/60/90.

To właśnie te liczby spędzają sen z powiek nie jednej z nas. Sprawy nie ułatwiają media, które promując szczupłe sylwetki modelek czy prezenterek telewizyjnych potęgują w nas chęć bycia „po prostu slim”…
Zdawać by się mogło, że na rynku jest wiele propozycji zabiegów wyszczuplających, redukujących tkankę tłuszczową, likwidujących cellulit. I być może właśnie dlatego, że atrakcyjnych ofert jest tak dużo, że można zgubić się w ich morzu, tak trudno jest się zdecydować na właściwy, który przyniesie realne rezultaty a nie tylko je zamarkuje. 
NAJLEPSZE REZULTATY Z CLARENĄ!
Eksperci Clareny opracowali nową formułę walki z nadmierną tkanką tłuszczową i stworzyli BODY SLIM LINE – linię produktów wyszczuplających, które, włączone w profesjonalną kurację gabinetową oraz uzupełniająco – domową, są w stanie z powodzeniem redukować obwód talii.
Jak zawsze tajemnicą sukcesu jest starannie dobrany skład aktywny - ISOCEL™SLIM oraz BODY3 COMPLEX™, które promują odprowadzanie limfy z miejsc jej zastoju oraz zbędnych produktów przemiany materii do węzłów chłonnych, poprawiają mikrokrążenie, w konsekwencji wyszczuplają ciało, nawilżają skórę, ujędrniają ją. Jednak o ostatecznych efektach kuracji świadczą nie tylko odpowiednie kosmetyki, ale przede wszystkim - konsekwencja w ich stosowaniu.. Dlatego tak ważne jest aby rozpoczynając terapię wyszczuplającą ściśle przestrzegać terminów umówionych zabiegów w gabinecie kosmetycznym oraz regularnie, codziennie, pielęgnować skórę w domu. Szczupła, piękna sylwetka naprawdę jest tego warta!

KURACJA WYSZCZUPLAJĄCA KROK PO KROKU

Jeśli marzy Ci się szczupła, zgrabna sylwetka już dziś umów się z kosmetyczką na serię zabiegową Body Slim Treatment. Zabieg składa się z kilku etapów. 
 KROK I Peeling

Pierwszym z nich jest peeling - podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry. Dobrze wykonany peeling nie tylko pozwala złuścić martwe komórki naskórka, ale przede wszystkim pobudzić skórę. Drobinki cukru lub soli (w zależności od wybranej formy grubo lub drobnoziarnistego scrubu) trą skórę pobudzając ukrwienie, przyspieszając tempo przemian metabolicznych. Jest to ważne, ponieważ odpowiednio pobudzona skóra lepiej przyjmuje składniki aktywne zawarte w pozostałych preparatach, umożliwia ich szybszą i głębszą penetrację. 
 
KROK II Masaż

Masaż jest jednym z najprzyjemniejszych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Pozwala się całkowicie zrelaksować, oderwać od rzeczywistości. Może być to masaż typowo odchudzający, z zastosowaniem ruchów ugniatających, wyciskających tkankę tłuszczową, który przyspieszy proces jej spalania. Może też być uspakajający z wykorzystaniem ruchów głaskania, który wprowadzi w stan błogości, a zarazem poprzez wytworzenie ciepła pomiędzy okolicą zabiegową a dłonią kosmetyczki, pozwoli na lepsze wchłonięcie składników aktywnych z kremu. Dodatkowym atutem użytego do masażu kremu jest obłędny, kawiorowy zapach, który unosi się po całym gabinecie. 


KROK III SONO/MEZO-terapia

Aby wzmocnić działanie wyszczuplające, Clarena zamknęła składniki aktywne w preparatach przeznaczonych do bardziej intensywnych zabiegów – sonoforezy lub mezoterapii bezigłowej. Oba zabiegi są całkowicie bezbolesne, a różnią się jedynie mechanizmem działania i głębokością wprowadzania produktu. Działanie bardziej powierzchowne zagwarantuje nam sonoforeza, głębsze – mezoterapia. W kwestii wyboru metody zabiegu warto zdać się na doświadczonego kosmetologa, który precyzyjnie określi, który sposób sprawdzi się w przypadku konkretnego problemu i dobierze odpowiedni produkt. 


KROK IV Termo-maska

Wisienką na torcie w przypadku intensywnej kuracji wyszczuplającej jest aplikacja silnie rozgrzewającej maski, która wywołuje przekrwienie  i dotlenienie skóry. Nakłada się ją w odpowiednie rejony ciała, które wymagają stymulacji, a następnie owija miejsce zabiegowe folią aby przyspieszyć reakcję. Charakterystycznym odczuciem jest mrowienie skóry, które pojawia się niemal natychmiast po nałożeniu maski. Maseczka wymaga wchłaniania przez ok. 20minut, w tym czasie nasza skóra otrzymuje porządny zastrzyk kofeiny i ekstraktów roślinnych które przyspieszają metabolizm, a jednocześnie „popychają” wcześniej wprowadzane substancje w głąb skóry. 


KROK V Regeneracja skóry

Po tak intensywnym zabiegu skóra jest mocno „zmęczona”, wymaga zatem regeneracji, którą zapewni odpowiedni balsam do ciała. Istotne jest jednak to, że pod delikatną jego warstwą, która otula skórę i głęboko ją nawilża, znajduje się baza z kolejnymi składnikami o działaniu wyszczuplającym co sprawia, że działanie zabiegu jest wydłużone o kolejne godziny. 

Kawiorowy wyszczuplający balsam do ciała Caviar Slim Balm jest również produktem, który rekomendujemy w ramach pielęgnacji domowej celem całodobowego wyszczuplania ciała. Zastosowanie przed balsamem peelingu – gruboziarnistego Cappucino Slim Sugar Peeling lub drobnoziarnistego Marine Slim Salt Peeling odpowiednio przygotuje skórę do zabiegu, pobudzi ją tak, jak ma to miejsce podczas kuracji gabinetowej. 

I właśnie na tym najbardziej zależy ekspertom Clareny - aby terapia profesjonalna i domowa przenikały się wzajemnie, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować, że tak długo wyczekiwane efekty nadejdą.

Więcej na www.clarena.pl

Karolina Chrobot
Specjalista ds. wdrożeń


MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM