Wibo, Express growth

16:37


Lakier do paznokci w najmodniejszej kolorystyce

- lakier z zaawansowaną multiwitaminową formułą

- bogatsza kolorystyka lakierów
- wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia

 Zawiera aminokwasy soi, wapno, wit. A, E i C. Lakier z zaawansowaną multiwitaminową formułą. Wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia. Bazę lakieru stanowi białko jedwabnika, które wzmacnia i uszczelnia płytkę paznokcia. Dzięki regularnej aplikacji zapewnia odpowiednie nawilżenie, paznokcie stają się mocniejsze, bardziej odporne na złamania, łuszczenie i rozwarstwienie. Bogata gama kolorystyczna uwzględniająca najnowsze trendy w modzie.
Cena: 5zł / 8ml


Kolor 396

Opakowanie:
szklana buteleczka o pojemności 8 millitrów. Pędzelek jest cienki, średniej długości, ładnie i bezproblemowo rozprowadza lakier. Zamknięcie solidne, nie "przeskakuje". Naklejka z napisami nie odkleja się. Wszystko zrobione perfekcyjnie.

Efekt i trwałość:
Lakier dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug i szybko wysycha. Niestety musimy nałożyć kilka warstw ponieważ jedna jest kompletnie niewystarczająca (chyba, że ktoś lubi półtransparentne lakiery). Na zdjęciach widzicie dwie warstwy, a końcówki ciągle nie zakryte. Obecnie nakładam trzy cienkie warstwy i efekt jest dużo lepszy. 
Lakier długo się utrzymuje na paznokciach, około 3 dni biorąc pod uwagę pranie, zmywanie, koszenie i inne czynności sprzątające.  
Kolor bardzo mi odpowiada ponieważ nie jest zbyt różowy a raczej beżowy. Kiedy końcówki się ścierają jest to prawie niewidoczne.

Podsumowując, mimo iż to nie jest czerwony lakier (<3) bardzo go polubiłam i myślę, że nie poprzestanę tylko na jednej buteleczce. Zwłaszcza, że w promocji kosztuje niecałe 3zł :)

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM