Czy poziome paski zawsze pogrubiają?

16:06Ze względu na to, że w tym sezonie jednym z  trendów w modzie są paski  wdałam się ze znajomymi w dyskusję na ich temat. Co się okazało? Spotkałam się z wieloma różnymi opiniami dotyczącymi noszenia poziomych pasów na ubraniach. Większość z nich była niestety negatywna. "One pogrubiają", "Nie każdy wygląda w nich dobrze", "Pasują tylko szczupłym osobom"... 
Dlatego dziś post o paskach. Postaram się udowodnić, że każdy może zakładać poziome paski i nie koniecznie muszą one powodować deformację sylwetki czy optyczne poszerzenie. 
Zapraszam!
Jak nosić poziome pasy?
Jeśli dobrze dobierzemy fason i typ nadruku to mogą one sprawić cuda ;)
Poziome paski sprawiają, że biust czy biodra wyglądają na większe. 
Zakładając je na górną połowę (bluzka/T-shirt), a pionowe na dolną (spódniczka) wydłużą sylwetkę, sprawią że będziemy wyglądały na wyższe.

H&M / H&M  /H&M


Najtrudniejsze w noszeniu są grube pasy. Im szerszy pas, tym bardziej rzuca się w oczy. Najlepiej wyglądają na wysokich, szczupłych kobietach, co nie oznacza, że osoby niższe czy w większym rozmiarze nie mogą ich nosić. Rozwiązaniem jest założenie ich pod marynarkę :) Czy to nie proste?

H&M / H&M / Stradivarius


 W przeciwieństwie do szerokich pasów, cienkie mogą zaskakująco wydłużyć sylwetkę - im cieńsze paski, tym ciężej skupić na nich oko. Dlatego większość osób popatrzy na nas z góry w dół a nie będzie się skupiało na bokach.  :)

Niskim osobom polecam zakładać buty na wysokim obcasie do tego typu ubrań.


H&M /No name  / H&M


Jeśli nie czujecie się pewnie "w paskach",  zrezygnujcie z nich bo moim zdaniem nie warto ubierać się w coś modnego tylko dlatego, że jest modne - najważniejsze żeby czuć się komfortowo :) Dla takich osób również mam propozycję: rezygnując z pasiastych ubrań zawsze możecie dobrać dodatki tego typu. Propozycje poniżej ;)


                   ZARA  / Stradivarius / Emma Gallery


 A jakie jest Wasze zdanie na temat pasiastych ubrań?
Ubieracie poziome czy raczej pionowe?

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Obserwatorzy | TEŻ TUTAJ JESTEŚ?

TRANSLATE THIS BLOG

Google+ Followers

INSTAGRAM